Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Po kolizji autobusu uczniowie już w domach

Dzisiaj rano (12.06.), autobus, którym jechali między innymi uczniowie słubickich szkół, zderzył się na ul. Transportowej z ciężarówką. 15 osób, w tym troje dorosłych, trafiło do szpitala, ale na szczęście, po badaniach, wszyscy mogli wrócić do domów. - Po wstępnej diagnostyce okazało się, że nie było potrzeby zostawiać kogokolwiek w szpitalu i mamy do czynienia tylko z potłuczeniami– poinformował gminę lekarz Romuald Dmytrowski, szef Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Słubicach.

Od Katarzyny Kasik z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, dowiedzieliśmy się, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Doszło do niego na wysokości hotelu Baranowski. Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierowca autobusu, pracownik słubickiej firmy transportowej, uderzył w tył jadącego przed nim samochodu ciężarowego, który niespodziewanie zahamował. – Obaj kierujący, którzy uczestniczyli w tej kolizji, byli trzeźwi – stwierdziła K. Kasik. Wśród pasażerów autobusu były m.in. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2, którym po dotarciu do szkoły udzielono pomocy psychologa, bo udział w kolizji był dla nich sporym przeżyciem.

Autor: Beata Bielecka | 12 czerwca 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one