Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Brandmed zaprasza uczniów na bezpłatne badania postawy ciała

Rodzice, którzy chcieliby dowiedzieć się, czy ich dziecko nie ma problemów z kręgosłupem, mogą skorzystać z darmowych badań, które w najbliższy poniedziałek i wtorek (19 i 20 czerwca 2017 r.), od 14.00 do 20.00, będą przeprowadzane w Centrum Medycznym Brandmed w Słubicach (ul. Daszyńskiego 1, 2 piętro Galerii Prima).

Do badanie wykorzystany będzie ultradźwiękowy wskaźnik punktowy, który pozwala ocenić postawę ciała oraz geometrię i zakres ruchowy kręgosłupa. Dzięki urządzeniu można w precyzyjny sposób zdiagnozować istniejące lub pojawiające się problemy w postawie ciała. Co ważne, w przypadku dzieci, badanie jest całkowicie bezbolesne. Trwa od 5 do 10 minut. Na tę akcję profilaktyczną firma Brandmed zaprasza uczniów słubickich szkół wraz z rodzicami. Żeby uniknąć czekania w kolejce prosi o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu 95 758 26 49.

Autor: Beata Bielecka | 13 czerwca 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one