Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Kulinarne Czwartki wracają do biblioteki

7 września o 15.00, w oddziale dla dorosłych, w bibliotece miejskiej przy ul. Jedności Robotniczej w Słubicach, pierwsze powakacyjne spotkanie w ramach Kulinarnych Czwartków. Zapraszamy!

Klubowicze spotykają się w pierwszy czwartek każdego miesiąca o 15.00. Wymieniają się kulinarnymi doświadczeniami, razem gotują a potem próbują potrawy, które przygotowano. - Jest to świetna okazja do rozmowy o potrawach regionalnych i nie tylko, a także o książkach kucharskich autorstwa m.in. znanych mistrzów kuchni, do których warto zajrzeć szukając inspiracji kulinarnych - opowiadają pracownicy biblioteki. i Apelują: Stwórzmy wspólnie słubicką biblioteczną książkę kucharską! Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników smacznej, domowej kuchni. W każdej chwili można dołączyć do klubu.

Autor: Beata Bielecka | 6 września 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one